facebook
YouTube

Drodzy miłośnicy Kościoła a przez to odnowy parafii

Po małej przerwie wznawiamy naszą stronę Centrum Nowej Ewangelizacji i na początku dostarczamy chętnym konkretnych wskazań jak odnowić parafię. W tym cyklu praktycznych wskazań zacznę od przekazania:

1.    Konkretnego nauczania na temat istoty domowego kręgu biblijnego, którym interesował się późniejszy JP II gdy przyjeżdżał do nas do Krościenka. I po wielu latach obserwacji tego jak my to robimy, dnia 5 grudnia 1976 roku w Krakowie powiedział: „róbcie to według tego wzoru”.
2.    Gdy już zaczniesz robić krąg z pewnością pomoże Ci mały artykuł o tym jak zachęcić słabego w wierze lub niewierzącego do wejścia do kręgu, a potem założenia własnego kręgu. Oczywiście, że potem powstanie pytanie: co dalej gdy już będziemy mieli więcej kręgów. Na to pytanie daję Ci odpowiedź w kolejnym artykule pt. jak pomóc w stąpieniu do grupy dzielenia zwanego u nas Domem Jezusa.
3.    Abyś nie zgubił się w szczegółach dobrze byłoby prześledzić projekcję multimedialną pt. Wizja Jana Pawła II zamieszczoną w tej samej zakładce Jan Kruczyński.
4.    W następnych tygodniach będę zamieszczał różne pogłębiające wizję odnowy rozmyślania, artykuły czy homilie. Proszę też o uwagi na zamieszczony na stronie głównej mailu czy przez sms lub jeszcze lepiej jak sam pierwszy zadzwonisz do mnie na WhatsApp. 

Centrum Nowej Ewangelizacji

im.  Świętego Jana Pawła II
Witkowo Drugie
ul. Starowiejska 37
73-102 Stargard

Dyrektor Centrum Nowej Ewangelizacji

ks. Jan Kruczyński
tel. +48 500 441 915
e-mail: jankruczynski@gmail.com

Nr konta bankowego

Jan Kruczyński
55 2490 0005 0000 4000 7145 3034

Biuro

Tel:  +48 500 441 915
e-mail: jankruczynski@gmail.com